27 Yıllık Eşi Mehmet Aslantuğ’dan Boşanan Arzum Onan’ın Evliliği Hakkında Dikkat Çeken Açıklamaları

27 yıl süren mutlu evlilikleri gören herkesi hayran bırakıyordu. Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan çifti geçtiğimiz günlerde şok bir kararla ayrılacaklarını duyurmuştu. Geçtiğimiz pazartesi günü Beykoz 1. Aile Mahkemesi’nde görülen duruşmaya el ele gelen Mehmet Aslantuğ ile Arzum Onan resmen boşandı. Ayrılığın ardından Onan, verdiği röportajda evliliği hakkında samimi itiraflarda bulundu.

27 yıl süren mutlu evliliklerine gölge düşen Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan çifti geçtiğimiz pazartesi günü Beykoz 1. Aile Mahkemesi’nde görülen duruşma ile resmen boşandı.

İkili ayrılacaklarını duyurdukları günden bu yana birbirleri hakkında tek bir kötü söz söylemedi hatta duruşmaya bile el ele gelmişlerdi.

Duruşmaya el ele gelen Mehmet Aslantuğ ile Arzum Onan, gazetecilerin ‘Boşanma davanıza el ele geldiniz’ ifadelerini kullanması üzerine Arzum Onan, ‘Arkadaşlar çok hassas bir konu’ demişti.

22 yaşında Can adında bir oğulları olan çiftin hayranlık uyandıran evlilikleri 10 dakikalık duruşma sonunda noktalandı ancak birbirlerine saygıları devam ediyor.

Boşanma sonrasında duygularını dile getiren Aslantuğ Instagram sayfasından bir not paylaşmıştı, daha sonra paylaşımını sildi.

Yaşananların ardından 30 yıl sonra Marie Claire dergisine kapak olan Onan, Aslantuğ ile ayrılığına dair samimi açıklamalarda bulundu.

“Boşanma sürecinin bir nedeni yok.”

Onan boşanma hakkında şöyle konuştu, “Aslında mükemmel çift olmak ya da görünmek gibi bir iddiamız hiç olmadı. Üstelik örnek çift olarak gösterilmenin sorumluluğu üzerimizde hissettiğimiz bir ağırlık bile oldu çoğu zaman. Boşanma sürecinin kelimelerle açıklanabilecek bir nedeni ve niçini yok aslına bakarsanız. Oğlumuz Can’ı ve birlikte geçen yaklaşık 30 yılımızı düşünerek kırmadan, incitmeden ve sevgiyi muhafaza ederek bir hikâyeyi geride bırakmaya karar verdik. Bu durum, birbirimize verdiğimiz değeri ve sevgimizi asla değiştirmeyecek.”

Onan “Yalnız kalmaktan korkuyor musunuz?” sorusu üzerine şöyle söyledi:

“Belirsizlik herkesi korkutur. Ama yalnız kalmakla ilgili bir korku yaşamıyorum. Kendimize nefes alacağımız alanlar yaratınca, sıkıntılar tamamen dışarıda kalmasa da nispeten tolere edilebilir hale geliyor. Bu anlamda sanat en iyi kurtarıcı. Hayatımda heykel olduğu içinbir kez daha şükrediyorum.”

“Aynaya baktığımda gördüğüm kadından memnunum. Güzellik kavramı hayata bakış, yaşantı, ilişkiler ve verdiğimiz kararlardan bağımsız bir algı değil.”

Diğer yandan Onan, Aslantuğ ile boşanma kararlarına oğlu Can’ın metanet ve olgunlukla karşıladığını belirtti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir