Acun Ilıcalı’ya 30 Yaş Küçük Sevgilisinden Büyük Darbe! O Hareketi Herşeyi Bitirdi

Posted by

Son vakitlerde Acun Ilıcalı’nın başı 30 yaş küçük sevgilisi ile kederde. Büyük kızından küçük sevgilisi ile sorun yaşayan acun Ilıcalı’nın küçük sevgilisi ile ortayı düzeltmek için her yolu denediği argüman ediliyor.

Magazin dünyasının gündeminde Acun Ilıcalı ile Çağla Altunkaya ortasında yaşananlar var. Acun Ilıcalı ve Çağla Altunkaya çiftine nazar değdiği tez edildi. 4 kız babası Acun Ilıcalı kendisinden tam 30 yaş küçük Çağla Altunkaya’ya gönlünü kaptırdı. Acun Ilıcalı gittiği her yere genç sevgilisi Çağla Altunkaya ile giderken fazla muhabbet tez ayrılık getirdi.

ACUN ILICALI İLE KIZINDAN KÜÇÜK SEVGİLİSİ ORTASINA KARAKEDİ GİRDİ

İlişkileri ile de gündemden düşmeyen televizyoncu ve program yapıcısı 53 yaşındaki Acun Ilıcalı son vakitlerde 23 yaşındaki Çağla Altunkaya ile olan bağlantısı ile de gündemde. Şeyma subaşı’ndan boşanan Acun Ilıcalı kısa bir müddet sonra yeni aşka yelken açtı. Acun Ilıcalı kendisinden 30 yaş küçük Çağla Altunkaya’ya gönlünü kaptırdı. Atalarmız “Çok muhabbet tez ayrılık getirir” diyor ya işte Acun Ilıcalı ile Çağla Altunkaya aşkıdaki çok muhabbet ayrılık getirdi.

53 YAŞINDAKİ ACUN ILICALI GÖNLÜNÜ 30 YAŞ KÜÇÜK ÇAĞLA ALTUNKAYA’YA KAPTIRDI

53 yaşındaki televizyoncu, sunucu ve Hull City AFC futbol grubunun sahibi Acun Ilıcalı, kızı Melisa’nın annesi Şeyma Subaşı ile boşandıktan sonra kalibini kendisinden yaşça küçük olan Çağla Altunkaya’ya kaptırmıştı. Aradığı memnunluğu genç aşkında bulan Acun Ilıcalı’dan üzen haber geldi. Ünlü çiftin ayrıldığı tez edildi. Magazin dünyasında Ilıcalı ve Altunkaya’nın ortasının bozulduğu dedikoduları konuşuluyor.SON DAVRANIŞI BARDAĞI TAŞIRAN SON DAMLA OLDU

Televizyoncu, sunucu ve Hull City AFC futbol kadrosunun sahibi Acun Ilıcalı gittiği her yerde kendisinden 30 yaş küçük sevgilisi Çağla Altunkaya’yı götürüyordu. Son vakitlerde Acun Ilıcalı gittiği her yerede tek bbaşına görüntüleniyor. Bu nedenle Ilıcalı’nın genç sevgilisinden ayrıldığı argüman ediliyor. sevenleri Acun Ilıcalı’dan gelecek açıklamaya odaklandı.ACUN ILICALI İLE GENÇ SEVGİLİSİNİN ORTASINA ESKİ EŞİ GİRDİ

Mağazin dünyasındaki son dedikodulara nazaran Çağla Altunkaya sevgilisi Acun Ilıcalı’nın arkadaşı, ortağı, Esat Yontuç’un oğlunun doğum gününe çağrılmadı. Çağla Altunkaya ayrıyeten acun Ilıcalı’nın kızı Leyla’nın mezuniyet merasimine de çağırılmadı. Televizyoncu Acun Ilıcalı kızı Leyla Ilıcalı’nın mezuniyet merasiminde eski eşi Zeynep Yılmaz ile poz verdi. Çağla Altunkaya’nın Acun Ilıcalı’ya Zeynep Yılmaz ile verdiği poz nedeni ile çok kızgın olduğu söz ediliyor.


Sertap Erener’e Polis Baskını! Ünlü Müzikçinin Konserinde Bir Anda Ortalık Karıştı


Hamile Olan Fahriye Evcen ve Oğlundan Makûs Haber! Sevenleri Oğlu İçin Dua Ediyor


Ünlü Oyuncunun Burun Estetiği Sevenlerini İkiye Böldü! İşte İrem Helvacıoğlu’nun Yeni Hali! Sizce Yakışmış Mı?

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.