Alina Boz: Kendimi kaybediyorum

Posted by

Bir mecmua için Dubai’de objektif karşısına geçen Alina Boz, Mithat Can Özer ile aşk yaşayan 23 yaşındaki oyuncu Alina Boz, samimi açıklamalarda bulundu. Hakkında bilinmeyenleri anlatan Boz, bir itirafta da bulundu. Hoş oyuncu, galalarda panik atak yaşadığını açıkladı.

“Panik atak durmuyor”

Mevzuyla alakalı konuşan Boz, “Galalarda hakikaten çok zorlanıyorum. Bu hiç geçmedi. Birinci galama katıldığımdan beri bu bu türlü. Çok kalabalık geliyor bana ve çok panik oluyorum. Ne kadar aşmaya çalışsam da aşamadım. Herhalde kişiliğimle alakalı. Değiştirebileceğim bir şey mi, onu da bilmiyorum. Çok kalabalık olunca kendimi kaybediyorum. Bir panik atak durumu oluyor. Bilhassa kameralar açılıp, flaşlar patlamaya başladığında. Hiç muhakkak olmadı fakat ben birçok röportajımda dudaklarımın titrediğini hatırlıyorum. Birebir anda birden çok şeye odaklanmakta zahmet çeken biriyim. Bu sebeple de zorlanıyorum galiba.” sözlerini kullandı.

“Düğün sahibi çıkıyor”

Ünlü oyuncu, kelamlarını, “Galada içimden bir düğün sahibi çıkıyor; herkese ‘Merhaba’ demeye, herkesi ağırlamaya çalışan… Bir öteki yandan da bir hoşluk algısı da var bu galalarda. Hoş görünmek kadar, rahat etmek de kıymetli. Ben de en hoş halde hazırlanmaya çalışıyorum.” biçiminde sürdürdü.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.