Amber Heard’ün Johnny Depp’e gösterdiği şiddetin sürpriz şahidi: Dakota Johnson

Posted by

Dakota Johnson, viral bir görüntü klip yüzünden kaygılı günler geçirmiş. Ünlü oyuncu, Johnny Depp ve Amber Heard’ün davasında şahit olarak çağırılmaktan korkmuş.

Geçtiğimiz aylarda gerçekleşen ve tüm dünyanın merakla takip ettiği Amber Heard ve Johnny Depp davası sona erse de ikili ortasında yaşananlar hâlâ konuşuluyor.

Son olarak, Johnny Depp ile 2015’te Venedik Sinema Festivali’nde kamera önüne geçen Dakota Johnson, davanın takipçileri tarafından mercek altına alındı.

Johnson’ın Depp’in yaralı parmağına baktığı bir görüntü Depp hayranları tarafından tahlil edilerek toplumsal medyada yayınlandı. Takipçiler, Johnson’ın vücut lisanını de tahlil etmeye çalışarak hoş oyuncunun Depp’in Heard’den şiddet gördüğünü anladığını sav ediyor.

TANIK OLMAK HUZURSUZ ETTİ

Ancak viral hale gelen bu görüntü, Johnson’ı huzursuz etti. Oyuncu Vanity Fair’e şunları söyledi: “Tanrı aşkına, neden? Neden buna dahilim? Bunu hiç hatırlamıyorum bile.”

Viral klipte, Johnson, 2015 Venedik Sinema Festivali’nde sinema için düzenlenen basın toplantısında Depp, bandajlı parmağını yanındaki masaya koyduğunda telaşlı görünüyor. Görüntü, “Dakota Johnson’ın Amber Heard’ün Johnny Depp’e şiddet uyguladığını öğrendiği o an” başlığıyla yayınlandı ve 3 milyondan fazla izlendi.

Johnson klipten sonra “Tanrım, şahit kürsüsüne çağrıldığımı hayal edebiliyor musunuz? İnsanların yargılamayı bir gösteri üzere izlediğine inanamıyorum. Bu çok, çok, çok çılgınca. Beşerler çok garip. İnternet yabanî, yabanî bir yer” dedi.

İPTAL KÜLTÜRÜNÜN KARŞISINDA

Davadan evvel de sonra da hem Heard hem de Depp iptal kültürüyle karşı karşıya kaldı. Bu mevzuda da niyetlerini paylaşan Johnson, şunları söyledi:

“İptal kültürü çaba ettiğim bir şey. Bir insanı iptal etmenin gerisindeki tüm kavram… Hiç kimse hayatında yanılgı yapamaz mı? Hayatta olmanın gayesi, onu anlamaktır. Diğerlerini incitmek, diğerlerine ziyan vermek gerçek değil. Bu aksiyonların sonuçları var. Lakin ansızın birinin artık var olup olmadığına karar veren Twitter kainatı dehşetli, yürek parçalayıcı ve yanlış.”

Johnson, görüntüde görülse de davada şahit olarak çağırılmadı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.