Anne olmak için gün sayan Demet Evgar’dan havuz pozu

Posted by

Uzun süredir ekranlardan uzak olan Demet Evgar, şimdilerde anne olmak için gün sayıyor. Sekiz aylık hamile olan ünlü oyuncu, ‘baby shower’ yerine Anadolu geleneği olan ‘anneliğe geçiş kutlaması’ yapmıştı. Evgar, bu anları “Analığı, yaratımı; Mavi ile, kız kardeşlerimle, şarkılarla, dualarla, masallarla, danslarla onurlandırdığımız günümüz kutlu olsun” notuyla paylaşmıştı.

Demet Evgar, birkaç hafta sonra da kına gecesi düzenlemişti. Kutlamada konsepte uygun kıyafetler giyen oyuncu, yakın arkadaşlarıyla eğlenceli anlar yaşamıştı. Eline kına yaktıran Evgar’ın karnı burnunda göbek atması sosyal medyada gündem olmuştu.

“İKİNCİ KEZ EVLENİYORUZ”

Ardından mart ayında nikah masasına oturduğu Levent Babataş ile Emirgan’daki evinde bir düğün organize eden Evgar, “İkinci kez evleniyoruz, yakın dostlarımız ve ailelerimiz de bizi mutlu günümüzde yalnız bırakmadı. Şimdi de arkadaşlarımız ile eğleneceğiz” demişti.

Geçtiğimiz haftalarda da Şebnem Dönmez’in ‘Satori’ adlı programına konuk olan Demet Evgar, “Çocuk doğurmak zorunda olmadığımı düşünürdüm ama gördüm ki anneliğe çok hazırmışım. Şimdi Mavi beni seçtiği için çok mutluyum, umarım beni sever” dedi.

“EVDE TV OLMAYACAK”

Suda doğum istediğini belirten oyuncu, Bizim evde televizyon olmayacak. Muhtemelen Mavi’yi köy okuluna yazdırırım. Çünkü büyük kentlerde özel okullarda okuyan çocuklar başlarını tabletten kaldırıp, ‘Merhaba’ demeyi bilmiyor” diye konuşmuştu.

Oyuncu, sözlerine; “Kızıma bir şeyler öğretmeye hiç niyetim yok. Çünkü biliyorum ki; tüm çocuklar gibi bilgece doğacak. Niyetim çocuğumu, toprağın içine bırakmak. Arkasına doğanın gücünü almasını sağlamak. Bir de dil bilsin yeter” şeklinde devam etmişti.

KARNI BURNUNDA SAHİL POZLARI

Zaman zaman karnı burnunda pozlarını takipçileriyle paylaşan Demet Evgar, geçtiğimiz ay sahil kenarında hasır şapkası ve lacivert elbisesiyle objektif karşısına geçmişti. Ünlü ismin paylaşımına; kısa sürede binlerce beğeni ve yorum gelmişti.

HAZAL KAYA’DAN YORUM

Heyecanı günden güne artan Demet Evgar, son olarak su altında poz verdi. Evgar’ın kalp emojisi ile paylaştığı kareye; meslektaşı Hazal Kaya, “Ay ağlayacağım şimdi” yorumunu yaptı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.