Esnaf odalarına düşük faizli kredi çağrısı

Denizli Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği tarafından Antalya’da gerçekleştirilen ‘Başkanlar Kurulu Toplantısı’na TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, TESK Yönetim Kurulu Üyesi ve Antalya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Adlıhan Dere, Denizli Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birlik Başkanı Mehmet Ali Erbeği, Pamukkale Belediye Başkanı Avni Örki, Denizli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’ne bağlı oda başkanları katıldı.

‘YAKIN TAKİPÇİSİYİZ’

TESK Genel Başkanı Bendevi Palandöken, esnaf odalarındaki sorunlara dikkat çekti. Odalarda emekli olacak personelin kıdem tazminatlarının ödenmesi konusunda çözüm önerileri sunduklarını aktaran Palandöken, konunun yakından takipçisi olduklarını söyledi.

Adlıhan Dere ise Denizli Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği ile ortak projeler ve çalışmalar yaptıklarını dile getirerek birlik ve beraberlik içinde çalışmalarına hızla devam ettiklerine dikkati çekti.
Denizli Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Mehmet Ali Erbeği de her zaman istişare çerçevesi içinde oda başkanları ve esnaf ile birlikte hareket ettiklerini, sorunları ve çözüm önerilerini üst makamlara taşımaya devam ettiklerini söyledi. Toplantı sonrasında Mehmet Ali Erbeği, TESK Başkanı
Bendevi Palandöken’e hediye takdim etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir