Esra Ezmeci’ye dul bayan itirafı! 29 yaşında bekar erkeğim… “İğrenç ilişki”

Posted by

Esra Ezmeci’ye gelen itiraflar ağızları açıkta bırakıyor. Cinsel içerikli itirafların yapıldığı Ezmeci’ye her geçen gün enteresan ifşalar yapılmaya devam ediyor. Bir takipçisi dul bir bayan ve bekar bir erkek alakası hakkında şoke eden bir itirafta bulundu. İşte o itiraf.

ESRA EZMECİ’YE TUHAF SORU

Yazdığı kitaplarla kısa müddette çok sayıda takipçiye sahip olan Esra Ezmeci, toplumsal medya hesabından da bağ uzmanlığı yapmaya devam ediyor. Cinsel içerikli paylaşımların yanı sıra ifşalar ağızları açıkta bırakıyor. Çok sayıda ileti alan Ezmeci ortalarından en dikkat çeken bildirileri paylaşırken, yanıtlamayı da ihmal etmiyor.

DUL BİR BAYANLA BEKAR BİR ERKEK…

Bir takipçisi Esra Ezmeci’ye, “43 yaşında dul 2 çocuklu biri ile 29 yaşında bekar hiç evlenmemiş biri keyifli olabilir mi? sorusunu yöneltti. Ezmeci kendisine gelen bu soru karşısında, “Burada dinamikler çok değerli. 14 yaş aslında çok fazla lakin şayet çok âlâ bir ahenk varsa ilerde sorun olmayacağına inanıyorsanız inanç,saygı ve sevginiz çoksa çocuklarla olan münasebetinizi anlayabilecekse olabilir” cevabını verdi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.