Mergim Berisha’nın eski sevgilisinden alkol itirafı

Posted by

Fenerbahçe’nin geçen dönem transfer ettiği 24 yaşındaki Mergim Berisha, hakkında enteresan bir gelişme yaşandı.

Alman oyuncunun eski sevgilisi Vesa Vllasaliu Twitter hesabından Berisha hakkında türkçe bir yazı paylaştı.

Vllasaliu iletisinde, “3 yıl münasebet, yaklaşık 2 yıl nişanlılık süreci, 1.5 yıl bir arada yaşadık ve düğünümüze 2 ay kala beni konuttan attı zira gerçekler ona ağır geldi. Bağlantımız bitikten 3 hafta sonra beşerler onu yeni biriyle gördü ve şimdide açık açık toplumsal medyada sergiledi. Lütfen beni rahat bırakın!” açıklamasını yaptı.


“Maçtan evvel alkollü geliyordu”

Bu bildirinin üzerine bir Twitter kullanıcısını kendisine sorduğu, “Yüzleşmediği gerçekler nelerdir? Neden söylemeye yürek edemiyorsun?” sorusuna cevap veren Vllasaliu, “Bir bayanı gece 4’e kadar konutta yalnız bırakamamalısınız. Maçtan bir gece evvel arkadaşları ile gece geç saatlere kadar eğlenip meskene alkollü formda geliyordu. Sonra o bana bir şeyler anlattı ve ben de ona hakaret ettim. Alkol ile bol şanslar!” yanıtını verdi.


Berisha’nın Fenerbahçe kariyeri

Fenerbahçe geçen yaz periyodunda Mergim Berisha’yı, Avusturya kulübü Salzburg’dan 5 milyon euro karşılığında takımına katmıştı. Sarı-lacivertliler ile 32 maça çıkan Alman oyuncu çıktığı bu çabalarda 8 gol ve 2 asistlik katkıda bulundu.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.