Protez Saç Yaptırmanın Maliyeti Ve Süresi

Posted by

Saçlar kadın erkek genç yaşlı herkesin güzel ve bakımlı görünmesinin en önemli olgularından bir tanesidir. Yine de kimi dönem farklı nedenlerden ötürü insanların bir daha geri gelmeyecek biçimde saçları dökülür. Erkekler için de kadınlar için de rahatsız edici böylesi bir durum karşısında insanlar değişik arayışlara girer.

Bu noktada son yıllarda dünyada olduğu gibi ülkemizde de insanların en çok tercih ettiği yöntemlerin başında protez saç uygulaması geliyor. Protez saçlar başta erkekler olmak üzere bu sorunu yaşayan herkese uygulanabiliyor. Protez saç fiyatları ise   insanların bütçesini hiçbir biçimde zorlamıyor ve kısa bir sürede insanlar böylesi bir saça sahip olabiliyor.

Protez Saç Nasıl Uygulanır?

Protez saç Şişli ilçesinde yer alan firma tarafından alanında uzman kişiler ile üç aşamalı olarak gerçekleştiriliyor. Öncelikli olarak işlemin uygulanacağı kişinin kafa ölçüsü alınıyor. Bunun akabinde kişiye özel olarak yapılan bu saçlar kişinin kafasına yerleştiriliyor ve son aşamada da saça şekil veriliyor. Firma bu alanda yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile çalışıyor.

Ortalama olarak üç beş gün içinde kişiler tamamen doğal görünümü olan bu saçlara sahip olarak kullanabiliyor. Burada kullanım süresi saçın ince ya da kalın telli olmasına bağlı olarak değişiyor.

Siz de bu alanda en iyi hizmet ve protez saç fiyatları  hakkında bilgiye https://www.oscarhairdesign.com firmasından ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.