Ricky Martin, eski menajeriyle mahkemelik oldu

Posted by

50 yaşındaki dünyaca ünlü müzikçi Ricky Martin’in başı eski menajeri Rebecca Drucker ile sıkıntıya girdi.

“3 milyon dolar borcu var”

Martin’in 2014-2018 ve 2020-2022 yıllarında bir arada çalıştığı Drucker, müzikçinin kendisine 3 milyon dolar bedelinde kurulu ödemediğini sav etti.

Grammy ödüllü müzikçinin, menajeri tehdit ettiği ve susması için kimi dokümanlar imzalatmaya çalıştığı ileri sürüldü.

Geçmişte dikkatsizce davranan ve yanlış hareketler yapan Ricky Martin’i koruduğunu belirten menajer, onu daima arkadaşı olarak gördüğünü tabir etti.

Dubai’yi olayı

Menajerin mahkemeye verdiği sözde “toksik iş ortamı”nı işaret eden kimi olaylara yer verilirken, 2018 yılında Martin ve temsilcisi Jose Vega ortasında Dubai’de yaşanan bir olaya da atıfta bulunuldu.

Tehdit etti

Eğer müzikçi uzlaşma yoluna gitmezse menajerin avukatları, ellerinde kimi deliller olduğunu ve adım atmaktan çekinmeyecekleri belirtti.

Konuşmak için can atıyor

Menajerin “Şarkıcının mesleğini sona erdirebilecek nitelikte” kanıtları olduğunu sav etmesi ise soru işaretleri uyandırdı.

Rebecca Drucker’in tabirlerinin buzdağının sırf görünün kısmı olduğu, heyet karşısında konuşmak için can attığını da belirtildi.

İsveçli ressamla evli

2018’den bu yana Suriye doğumlu İsveçli ressam Jwan Yosef ile evli olan 49 yaşındaki müzikçinin taşıyıcı anne formülüyle dünyaya gelen dört tane çocuğu bulunuyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.