Silikonlarını yenileten Seda Sayan 33 yaşındaki kocasını da yeniletti! Genç eş estetikle bakın ne hale geldi

Posted by

Geçtiğimiz aylarda nikah masasına oturduğu Çağlar Ökten ile 7. evliliğini yapan müzikçi Seda Sayan, eşi ile birlikte estetik yaptırdı. Çok sayıda estetik operasyon geçiren Seda Sayan 20 yaş gençleşirken, eşi için de kolları sıvadı. 33 yaşındaki Çağlar Ökten’le dolu dolu bir evlilik yaşayan Seda Sayan silikonlarını yenilerken, eşi de bakın ne yaptırdı? Görenler gözlerine inanamadı.

SEDA SAYAN İLE ÇAĞLAR ÖKTEN BIÇAK ALTINA YATTI

Son vakitlerde ayrılık haberleri ile gündemden düşmeyen Seda Sayan, en son eşinin soyadını kullanmamak için dava açmıştı. Dava haberleri ayrılık savlarını güçlendirirken, Sayan’dan yapılan haberlere ait “Ben onun soyadına kurban olurum” açıklaması geldi. Evliliği hakkında çıkan ayrılık haberlerine sonlanan Seda Sayan, 17 yaş küçük eşi ile soluğu estetik merkezinde aldı.

OPERASYON SONRASI EL ELE POZ

Sosyal medyadan el ele birbirlerine dayanak veren bir fotoğraf paylaşan Sayan, silikonlarını yenilerken Çağlar Ökten ise saç ektirdi. Çift o anlarını ise toplumsal medyadan ‘Operasyonlar sonrası’ biz notuyla o anları paylaştı. Ökten’in saç ektirmesine çok sayıda yorum gelirken bazıları Arap turist benzetmesinde bulundu.

İşte Seda Sayan-Çağlar Ökten çiftinden estetik fotoğrafları

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.