Ünlü Astrolog Dinçer Güner 21 Mart İtibariyle Dünyanın Yeni Bir Döneme Gireceğine Dikkat Çekti

Ünlü astrolog Dinçer Güner Haber Global’de ‘Buket Aydın ile Yüz Yüze’ programının konuğu oldu. Burada yaptığı açıklamalar ile 21 Mart Koç burcu yeni ayının büyük değişimlere neden olacağını belirten Güner, ‘Dünya artık yeni bir döneme giriyor’ dedi.

Peki, bu yeni dönemde dünyayı ve Türkiye’yi neler bekliyor? Gelin, birlikte bakalım…

21 Mart tarihinde Koç burcunda önemli bir yeni ay gerçekleşiyor. Astrolog Dinçer Güner, Haber Global’de bu yeni ay hakkında dikkat çeken noktaları paylaştı.

Güner açıklamalarında, “Merküryen” bir dolunay yaşayacağımızı belirtti.

’21 Martta Koç burcunun 0 derecesinde Merküryen bir yeni ay meydana gelecek. Bu yeni ayın başrol oyuncusu Merkür’ diye konuşan Güner, ‘Bu yeni ay zamanı özellikle iletişim ve ifade konularında çok daha dikkatli olmalıyız’ diye konuştu.

Yeni ay Koç burcunda olacağından dolayı, koç burcunun sembolize ettiği konular sürekli gündemimizde olacağını söyleyen Güner, oldukça sabırsız olabiliriz ve hızlı sonuçlar almak için ani kararlar verebiliriz, dedi.

‘Koç burcu ise astrolojide harekete geçmek, tempo, hız, liderlik etmek, çözüm odaklı olmak, yüksek enerji, sakarlıklar, yeni başlangıçlar, ilkel dürtüler ile sembolize edilir’ diye belirtti.

“Yeni başlangıçlar bazı şeylerin öncüsü olacak.”

Güner sözlerinin devamında, ‘Koç burcundaki yeni ay ile hayatımıza belli bir oranda hız ve tempo geliyor. Hızlı hareket edeceğimiz, hızlı aksiyonlar almamız gereken bir dönem olacak. Amaçlarımız ve hedeflerimiz ne ise ona doğru koşacağız ve kuvvetle muhtemel elde de edebileceğiz. Hayatımızda birçok yeniliğe yer verebiliriz. Belki de bu yeni başlangıçlar daha önce yapılmamış, ilk olan bir şeylerin de öncülüğü olabilir’ dedi.

“Bu süre zarfında, harekete geçmeniz ve hedeflerinizin peşinden gitmeniz gerek. Ancak Merkür sıkıntılı…”

‘Size ilham verebilecek bir enerji ve coşku patlaması hissedebilirsiniz. Düşüncelerinizi ve fikirlerinizi iletme becerinize daha fazla güvenebilir ve yeni deneyimlere ve fırsatlara daha açık olabilirsiniz’ diyen Güner, ‘Ancak Merkür’ün etkisi bazı zorlukları da beraberinde getirebilir. Fevri kararlar vermemeye dikkat’ dedi.

Sağlık açısından da uyarılarda bulunan Güner, Koç burcunun temsil ettiği baş ve boyun bölgesine dikkat çekti.

Bu dönem dijitalleşmenin yoğunlaşacağını belirten sözlerine, teknolojik araç ya da gereç almak için de fırsatlar doğabilir, diye ekledi.

“Chat GPT-4 ‘un çıkışının bu zamana denk gelmesi elbette tesadüf değil…”

Ünlü astrolog bu dönemin yeni liderler getirebileceğini veya değişiklik getirmeyi amaçlayan yeni projeler başlatabileceğini ifade etti.

“Çocuklarla ilgili önemli gelişmeler söz konusu olabilir. “

21 Mart itibariyle hayatlarımızda bazı değişikliklere işaret eden Güner, ‘Çocuklar ve gençleri hedef alan ya da merkezine alan gelişmeler söz konusu olabilir. Yenilikçi teknolojiler, yeni teknoloji hedeflerini de görebiliriz bu yeni ay içinde’ diye konuştu.

Türkiye açısından ise neler olacak, neler…

Yeni ay haritasını inceleyen astrolog, ‘Siyaseten kadın figürlerin elde edebileceği başarılar, alabileceği övgüler söz konusu olabilir’ diye konuştu.

Ülkemizde yeni bir sisteme geçilebilir…

Güner son olarak ‘Çalışma hayatına, işçilerin haklarına ilişkin, memurların haklarına ilişkin önemli gelişmeler söz konusu olabilir. Askeri bir düzenleme, bedelli askerlik gibi konularda gündeme gelebilir. Yeni bir şeyler denenecek, yeni bir fikir, yeni bir proje belki de. Yeni bir sisteme geçişte olabilir’ diye belirtti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir