Yatakta iyi olup olmadığınızı gösteren 15 işaret

Yatakta iyi olup olmadığınızı gösteren 15 işaret

Posted by
1- MASTÜRBASYON YAPMAMAK

Paylaş

1- MASTÜRBASYON YAPMAMAK

İnsanların ne kadar mastürbasyon yaptığıyla cinsel ilişkiden aldıkları keyif arasında bağlantı vardır. Neyden keyif aldığınızı bilmek, cinsel tepki sisteminizin nasıl çalıştığını anlamanızı sağlar. Düzenli olarak kendinizle ilgilenmeniz, libidonuzun güçlü kalmasını sağlar.

2- TECRÜBE EKSİKLİĞİ

Bahsettiğimiz konu tek gecelik ilişkiler değil. İstek ve ihtiyaçlarınızı öğrenmek için sevgi dolu bir ilişki içinde cinsel ilişkiye girersiniz. Seks konusunda kitaplar okuyarak ve alıştırma yaparak tecrübe kazanabilirsiniz.

3- İSTEĞİNİZ DÜŞÜK VEYA YOK

Paylaş

3- İSTEĞİNİZ DÜŞÜK VEYA YOK

Cinsel dürtülerimizi yöneten şeyin genetikle bağlantısı var. Herkesin cinsellik arzusu, ilişkinin başında artar. Ancak cinsellikle o kadar ilgilenmiyorsanız, ilişkinize heves getirmeniz pek olası görünmüyor.

4- FAZLA ORGAZM ODAKLI OLMAK

Cinsellik aktiviteyle ilgilidir orgazmla değil. Eğer kaç kez orgazm olduğunuza dair skor tutuyorsanız, yanlış yapıyorsunuz. Düşünceli bir partner, her ikinizin de orgazma ulaşmasını sağlamak yerine o noktada mümkün olduğunca uzun süre kalmanıza çabalara. Sonuçta orgazm sadece saniyeler süren bir şey.

5- ÖN SEVİŞMEYİ ATLAMAK

Paylaş

5- ÖN SEVİŞMEYİ ATLAMAK

Harika bir cinsel deneyim için ikinizin de fiziksel ve zihinsel olarak ısınması gerekir. Özellikle kadınlar için ön sevişme vücudun sekse hazırlanması için çok önemli. Araştırmalar, erkeklerin de ön sevişmeden hoşlandığını gösteriyor. Ön sevişme ne kadar uzun sürerse, cinsellikten o kadar yoğun zevk alırsınız.

6- DIŞ GÖRÜNÜŞÜNÜZLE RAHAT HİSSETMİYORSANIZ

Cinsellik sırasında vücudunuzun görünümünü kafanıza takıyorsanız, zevk alamazsınız. Bu durum partnerinizi de sıkabilir. Vücudunuzu sevin ve cinsellik sırasında rahatlayın.

7- ORAL SEKSE KARŞILIK VERMEMEK

Paylaş

7- ORAL SEKSE KARŞILIK VERMEMEK

Partnerinizin oral seks yapmasını istemeniz ancak ona karşılık vermemeniz büyük bir sorun. Oral seks yapmak aranızdaki coşkuyu alevlendirir ve bundan daha çekici bir şey yoktur.

8- ÖN YARGILAR

Ailenizde cinselliğin kötü bir şey olduğuna inandırıldıysanız, cinsellikten zevk almanız biraz zor. Cinsellik kötü bir şey değil, doğanın kanunudur. Büyüme çağındayken maruz kaldığınız olumsuz cinsel mesajlar, kendinizi kötü hissetmenize ilişkinizin tehlikeye girmesine neden olabilir.

9- YENİ ŞEYLER DENEMEKTEN KORKMAK

Paylaş

9- YENİ ŞEYLER DENEMEKTEN KORKMAK

Performans kaygınız, sizi yeni şeyler denemekten alıkoyabilir. Bu da yatakta sıkıcı olmanıza ve ilişkinizin monotonlaşmasına neden olur. Risk almaya ve yeniliklere açık olun.

10- NE İSTEDİĞİNİZİ SÖYLEMEMEK

Partnerinizin size ne yapmasını istediğinizi söylemeden anlamasını bekleyemezsiniz. Cinsellik sırasında neyin işe yarayıp neyin yaramadığını öğrenmek için partnerinize kendi isteklerinizi söyleyin ve onun da isteklerini söylemeye teşvik edin.

11- PARTNERİNİZE NE İSTEDİĞİNİ SORMAMAK

Paylaş

11- PARTNERİNİZE NE İSTEDİĞİNİ SORMAMAK

İyi bir cinsel ilişki için kendi istekleriniz kadar partnerinizin de ne istediğini bilmeniz gerekir. Partnerinize ne istediği açıkça sorun. Bu öğrenmenin en iyi yoludur.

12- PARTNERİNİZİN GERİ BİLDİRİMLERİNE GÜCENMEK

Partneriniz cinsellik sırasında size nasıl davranmanız gerektiği söylüyorsa ve siz de buna güceniyorsanız bu büyük bir hatadır. Zevkli bir cinsellik için partnerinizin isteklerine göre davranmalısınız.

13- CİNSELLİKTEN SONRA İÇE KAPANMA

Paylaş

13- CİNSELLİKTEN SONRA İÇE KAPANMA

Cinsellik sonrası partnerinize dokunmuyor, konuşmuyor, sırtınızı dönüyorsanız, bir şeylerin ters gittiğini hissettiriyorsunuz. Cinsellikten sonra rahatlamış ve mutlu hissetmeniz gerekir. Sessiz ve karamsar olmak sadece aranızı soğutur.

14- GİDEREK DAHA AZ CİNSELLİK İSTEMEK

Birlikte olduğunuz süre uzadıkça cinsel ilişki miktarı azalabilir. Cinselliğiniz ne kadar iyi olursa, ilişkiniz de o kadar uzun sürer.

15- AYRILIK SONRASI SEKSİ

Paylaş

15- AYRILIK SONRASI SEKSİ

Eski partneriniz, sizinle buluşmaya ve yeniden ilişkiye girmeye istek duyuyorsa, bu performansınızın iyi olduğunun bir göstergesidir. Ancak böyle bir istek hiçbir zaman olmadıysa ve partnerleriniz ayrılık sonrası sizi bir daha arayıp sormadıysa, performansınızı geliştirmeniz gerekir.

YATAKTA İYİ OLMANIN 7 KURALI

Paylaş

YATAKTA İYİ OLMANIN 7 KURALI

Yatakta gerçekten iyi bir sevgili olmak istiyorsanız, bu 7 kurala dikkat etmeniz gerekir.

1- ÖĞRENMEYE İSTEKLİ OLUN

Cinsellik konusunda yeni şeyler öğrenmeye ve uygulamaya istekli olur. Bilmediğiniz hiçbir şey olmadığını sanıyorsanız mutlaka yanılıyorsunuz.

2- OYUNCU OLUN

Paylaş

2- OYUNCU OLUN

Cinsellik eğlenmek içindir. Birlikte eğlenmek, birlikte gülmek ve arsızlaşmak için… Yatakta oyuncu ve şakacı olmayı ihmal etmeyin.

3- ANI YAŞAYIN

Yataktayken ertesi günün işlerini düşünmeyin. O anı, partnerinizi ve yaptıklarınızı düşünün. Ana odaklanın.

4- BENCİL OLMAYIN

Paylaş

4- BENCİL OLMAYIN

Cinsellik sırasında karşılıklı hareket edin. Bencil davranmayın ve sevgiliniz ne yaptıysa siz de ona karşılık verin.

5- MACERACI OLUN

Kendinize güvenin ve yatakta yeni şeyler deneyin. Sansürsüz ve sınırsız bir cinsel ilişkinin tadını çıkarın.

6- İLTİFAT KONUSUNDA CÖMERT OLUN

Paylaş

6- İLTİFAT KONUSUNDA CÖMERT OLUN

Partnerinize iltifat etmekten çekinmeyin. Yaptıklarını beğendiğiniz zaman bunu ona açıkça söyleyin. Ne kadar iyi olduğunu ne kadar hoşunuza gittiğini söylemeniz her zaman iyidir.

7- İLETİŞİME AÇIK OLUN

Her zaman iletişime açık olun. Cinsellik konusunda konuşmaktan çekinmeyin. İsteklerinizi söylemek ve partnerinizin de söylemesini sağlamak en önemli kural.

yatak çift aşk

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.