YETERLİ Parti’ye katılan eski tekvandocu İrem Yaman’ın birinci icraatı Cumhurbaşkanı Erdoğan’la olan fotoğrafını silmek oldu

Posted by

Geçtiğimiz yıl mesleğini sonlandıran ulusal tekvandocu İrem Yaman siyasete atılma kararı aldı. UYGUN Parti’ye katılan Yaman’ın rozetini UYGUN Parti Genel Lideri Meral Akşener taktı.

Yaman toplumsal medya hesabından Akşener’le birlikte verdiği pozu “Profesyonel sporculuk mesleğimdeki gayretimi bundan sonra ülkemin refahı için sizlerin temsilcisi olarak sürdürmeye karar verdim. Ve birinci adımı bugün attık. Zira yenilikçi ve Cumhuriyetçi olanların yeri, sahiden yenilikçi ve Cumhuriyetçi olanların yanıdır” sözleriyle paylaştı.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN İLE OLAN PAYLAŞIMINI KALDIRDI

İYİ Parti’ye merasimle katılan İrem Yaman’ın birinci icraatı ise Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı ziyaret ettiği paylaşımını toplumsal medya hesabından silmek oldu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, iki defa dünya şampiyonu olan birinci Türk bayan tekvandocu İrem Yaman’ı kabul etmişti. Erdoğan ile buluşmasını toplumsal medya hesabından takipçileriyle paylaşan Yaman, GÜZEL Parti’ye adım atar atmaz bu paylaşımı kaldırdı. Yaman’a, toplumsal medya kullanıcıları reaksiyon gösterdi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.