53 gün evli kalıp boşanan Merve Boluğur ve Mert Aydın barıştı mı?

2015–2017 yılları arasında popçu Murat Dalkılıç’la evlilik yaşayan Merve Boluğur, Temmuz 2022’de yeni bir aşka yelken açmış, sık sık ‘Kocam’ notunu düştüğü paylaşımlar yaptığı DJ Mert Aydın ile nikâh masasına oturmuştu. Ancak ünlü oyuncunun mutluluğu kısa sürmüştü.

2 Ekim 2022’de Fuat Paşa Yalısı’nda dünyaevine girip, 23 Kasım 2022’de boşanan çift, ayrılıktan sonra birkaç kez birlikte görüntülense de; ilişkilerine ikinci şansı verdikleri iddiasını yalanlamıştı.

SÜRPRİZ BULUŞMA!

Eski eşler Merve Boluğur ile Mert Aydın, geçtiğimiz aylarda aynı anda oyuncunun minik dostuyla çektirdiği kareyi Instagram hesabından paylaşmıştı. Böylece eski eşlerin buluşması ifşa olmuştu.

‘EVLİLİK’ AÇIKLAMASI DİKKAT ÇEKTİ

Instagram’dan hayranlarının, “Yakın zamanda evlilik görünüyor mu?” sorusuna 36 yaşındaki oyuncu, “Şu an aklım başka yerde ama istediğim biriyle karşılaşırsam neden olmasın?” yanıtını vermişti. “Bir erkekte en çok ne aranır?” sorusunu da “Beni hak etmesi lazım” şeklinde cevaplamıştı.

‘BARIŞTILAR’ İDDİASI

Eski eşler hakkında bomba bir iddia gündeme geldi. Tv8’de yayınlanan Aramızda Kalmasın’ın sunucusu Müge Dağıstanlı’nın haberine göre Merve Boluğur DJ Mert Aydın’la yeniden barıştı.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx