Evlilik Hazırlığı Yarım Kaldı! Mehmet Ali Erbil Kendisinden 40 Yaş Küçük Nişanlısından Ayrıldı

Sık sık özel hayatıyla gündeme gelen Mehmet Ali Erbil , en son kendisinden 40 yaş küçük sevgilisi Gülseren Ceylan’a evlilik teklifi etmişti. Düğün hazırlıkları yapan çiftten beklenmedik bir haber geldi. Gülseren Ceylan Instagram hesabından açıklama yaptı.

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil son zamanlarda gündemde özel hayatıyla yer alıyor.

Yaptığı açıklamlarla, davranışlarıyla gündem olmayı başarıyor ve herkesi şaşırtıyor.

Hatırlarsınız ki Erbil kendisinden 40 yaş küçük olan sevgilisine doğum gününde evlilik teklifi etmişti. Bunu uzun süre konuşmuştuk.

Yavaş yavaş nikah detayları gelen ikili aynı zamanda birçok sorunla da baş etti. Mehmet Ali Erbil’in ilk eşinden olan çocuğu Ali Sadi’nin bu duruma karşı olduğu söylenmişti. Mehmet Ali Erbil ise “Onlar benim mutluluğumu ister.” şeklinde cevap vermişti.

Gülseren Ceylan birkaç hafta önce yaptığı açıklamada ise Mehmet Ali Erbil’e aşkını haykırmıştı. “”Bana 30 yaşında bir adamın veremediği birçok şeyi veriyor” açıklamsı da gündeme bomba gibi düşmüştü.

Bütün bunlarından ardından ise Gülseren Ceylan Instagramdan bir açıklamada bulundu.

“Mehmet Ali Erbil’le yollarımızı ayırdık. Kendisine hayatta başarılar dilerim. Size de buradan toplu cevap olsun. Bir daha bu konu hakkında konuşmayacağım.”

Gülseren Ceylan yaptığı bu paylaşım ile ayrıldıklarını açıkladı. Mehmet Ali Erbil tarafından ise henüz bir açıklama yapılmadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx