Kamera Arkasında Kadınları Taciz Etmişti: İtalya Başbakanı Giorgia Meloni 10 Yıllık Partnerinden Ayrıldı

İtalya Başbakanı Giorgia Meloni, sunuculuk yapan ve çocuğunun da babası partneri Andrea Giambruno’nun ortaya çıkan ses kayıtları sonrasında ilişkisine son verdiğini açıkladı.

İtalya’da, son günlerin en çok konuşulan konularından biri de İtalya Başbakanı Giorgia Meloni’nin hayat arkadaşı Andrea Giambruno’nun kamera arkasındaki ses kayıtları olmuştu.

BBC Türkçe’den Övgü Pınar’ın haberine göre, Giambruno stüdyodaki bir kadın gazeteciyi tacize varan sözlerle övmüş, kendisine mesafeli davrandığı görülen kadının saçlarına dokunuış ve ‘’Neden seni daha önce tanımadım’’ gibi sözler söylemişti. Ayrıca bu sırada sık sık kasıklarına dokunup ve küfürlü ifadeler de kullanmıştı.

Kamera arkasından başka bir ses kaydında ise Giambruno’nun yine bir kadın meslektaşına ‘’Sevgilin var mı’’ diye sorduğu, ardından da ‘’üçlü yapma’’ teklifinde bulunduğu duyuluyor.

Ülkede büyük tartışma konusu haline gelen “first-man skandalı” üzerine Başbakan Giorgia Meloni de bu sabah sosyal medya üzerinden bir açıklama yaptı. Meloni, ‘’Andrea Giambruno ile yaklaşık 10 yıl süren ilişkim burada bitmiştir’’ dedi.

Meloni, ‘’Beni evimden vurarak zayıflatmayı uman herkes bilmelidir ki, su damlası taşı delmeyi umut etse de taş taş olarak kalır damla ise sudan ibarettir’’ ifadelerini de kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx