Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants Unleashed beğeni topladı

Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants Unleashed, 2024’ün dördüncü çeyreğinde PlayStation 4, PlayStation 5, Nintendo Switch, Xbox One, Xbox Series X ve S, ve PC için Steam ve Windows üzerinden piyasaya sürülüyor. Oyuncular, tek kişilik veya iki kişilik co-op modunda New York’un şehir, lağım ve gökdelenlerini keşfedebilirler. New York City’nin beş ilçesi de dahil edilmiş olup, 2023 filmine saygı gösteriyor. İşte resmi açıklama:

“Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants Unleashed’de, nihayet topluma kabul edilen ve normal bir liseye gitme hayallerini takip eden Kaplumbağaların yeni buldukları mutlulukları, New York City’de huzursuzluğa neden olan yeni bir mutant dalgası tarafından ani bir şekilde kesiliyor. Oyuncular, dört maskeli kahramanı, her biri kendi benzersiz oyun tarzına sahip olarak kontrol ederler, New York’un lağımlarını ve sokaklarını aşarlar. Yer altı ve yer üstünde keşfedilecek etkileyici bir dünya ile, enkaz yuvasındaki gizli kahramanlar olarak tanıdık yüzlerle tanışın. Oyuncular, bu yılın ilerleyen zamanlarında pizza siparişi vermek ve solo maceraya hazırlanmak veya bir arkadaşlarıyla iki kişilik yerel işbirliği modunda eğlenmek için hazırlıklı olabilirler.”

İşte ilk bakış ekran görüntüleri:

Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants Unleashed, aile dostu video oyunlarına odaklanan bir şirket olan Outright Games tarafından yayımlandı ve DreamWorks Dragons: The Nine Realms’un efsanevi yaratıcıları olan A Heartful of Games tarafından geliştirildi.

Teenage Mutant Ninja Turtles için yoğun bir zaman. Mutant Mayhem, yazın Tales of the Teenage Mutant Ninja Turtles adlı bir çizgi diziye sahip olacak. Last Ronin çizgi romanına dayanan Teenage Mutant Ninja Turtles video oyunu da Destroy All Humans’un yeniden yapımını yapan Black Forest Games tarafından geliştirilmekte. Ve tabii ki, Paramount’un Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem devam filmi, 9 Ekim 2026’da vizyona girecek.

Mutant Mayhem, hem eleştirel hem de ticari bir başarıydı. IGN’nin incelemesi 8/10 döndü: “Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem, özgüven, enerji ve kalp akıtıyor ve animasyonlu macera, Kaplumbağaların büyük ekrandaki yeni bir zirvesini temsil ediyor. Jackie Chan’in Splinter’ı ve dört anında sevilen genç Kaplumbağa tarafından sabitlenen üstün seslendirme, Reznor ve Ross’un öldürücü puanı, Mutant Mayhem’in sadece görünüşlere dayanmamasını sağlar. Hikayenin oynadığı süper kahraman klişeleri bile eskimiş olsa da, Mutant Mayhem’in bu klişelerle başa çıkma hevesi her zaman galip gelir.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx